Zeven katholieke scholen in Wetteren verenigen zich onder de naam Gabriëlscholen

Zeven katholieke scholen in Wetteren verenigen zich onder de naam Gabriëlscholen

Zeven katholieke scholen in Wetteren verenigen zich onder de naam Gabriëlscholen

In Wetteren gaan zeven katholieke scholen intenser samenwerken. Onder de naam Gabriëlscholen vormen ze voortaan één scholengemeenschap. Het gaat om het Sint-Gertrudiscollege, het Sint-Jozefinstituut, Sint-Gertrudis basis, Sint-Jozef basis, Sint-Theresia Overbeke, de vrije basisschool Massemen en Sio De Meiroos. De nieuwe groep zal in totaal met zo'n 2.800 leerlingen en 350 personeelsleden zijn. Vanaf januari volgend jaar pakken de zeven scholen uit met een gemeenschappelijke overkoepelende naam en een gemeenschappelijke visie.

Gerelateerd nieuws

  • Filmopnames rond diefstal van de Rechtvaardige Rechters gestart in Wetteren: "Hopelijk vinden ze het paneel dit jaar niet terug, anders heb ik een probleem"

    Filmopnames rond diefstal van de Rechtvaardige Rechters gestart in Wetteren: "Hopelijk vinden ze het paneel dit jaar niet terug, anders heb ik een probleem"

  • Reconstructie van moord op 68-jarige vrouw in Wetteren brengt meer duidelijkheid: "Maar dit had niet moeten gebeuren"

    Reconstructie van moord op 68-jarige vrouw in Wetteren brengt meer duidelijkheid: "Maar dit had niet moeten gebeuren"

  • Parket en politie houden reconstructie van moord op Christiane Van der Haeghen in Wetteren

    Parket en politie houden reconstructie van moord op Christiane Van der Haeghen in Wetteren

  • Eendracht Aalst Lede verliest carnavalsmatch: "Wetteren de 3 punten, wij 3 dagen carnaval"

    Eendracht Aalst Lede verliest carnavalsmatch: "Wetteren de 3 punten, wij 3 dagen carnaval"

  • Wetteren verpest carnavalsfeestje van Eendracht Aalst Lede met duidelijke 0-3 overwinning

    Wetteren verpest carnavalsfeestje van Eendracht Aalst Lede met duidelijke 0-3 overwinning