Willockx: "Pensioenleeftijd moet worden teruggebracht naar 65 jaar"

Willockx: "Pensioenleeftijd moet worden teruggebracht naar 65 jaar"

Willockx: "Pensioenleeftijd moet worden teruggebracht naar 65 jaar"

De socialisten gaan bij de volgende regeringsonderhandelingen de pensioenleeftijd van 67 terugbrengen naar 65 jaar. Dat zegt minister van Staat Freddy Willockx uit Sint-Niklaas in een gesprek met de redactie van TV Oost. Akkoord, we moeten allemaal langer aan de slag blijven, maar tot 67 jaar werken is niet realistisch, zegt de voormalige minister van Pensioenen. Een uitgebreid interview met Willockx zie je vanavond, in het TV Oost Nieuws.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

    Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

  • 17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

    17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

  • Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

    Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

  • Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

    Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

  • Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas

    Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas