Werken aan Zeebergbrug in Aalst zorgen voor heel wat verkeersellende

Werken aan Zeebergbrug in Aalst zorgen voor heel wat verkeersellende

Werken aan Zeebergbrug in Aalst zorgen voor heel wat verkeersellende

In Aalst zorgen de werken aan de Zeebergbrug over de Dender voor heel wat verkeersellende. Een hele week lang wordt er gewerkt aan de brug. Al sinds gisteren zitten daardoor de ochtend -en de avondspits helemaal vast. In veel straten in het centrum is het aanschuiven door de werken, net als op de ring. Op sociale media vragen bestuurders zich af waarom de stad geen tijdelijke maatregelen neemt, zoals het invoeren van tweerichtingen in bepaalde straten. Maar dat zou de problemen niet verhelpen, aldus de stad. Het stadsbestuur heeft de opties bekeken en vraagt de Vlaamse Waterweg om de duur van de werken zo kort mogelijk te houden.

Gerelateerd nieuws

  • Aalsterse basisschool krijgt Zambiaanse onderwijsexperte op bezoek over ouderparticipatie

    Aalsterse basisschool krijgt Zambiaanse onderwijsexperte op bezoek over ouderparticipatie

  • Volgens het 'geluksonderzoek' van de UGent heeft Aalst de ongelukkigste inwoners van alle centrumsteden, maar is dat wel zo?

    Volgens het 'geluksonderzoek' van de UGent heeft Aalst de ongelukkigste inwoners van alle centrumsteden, maar is dat wel zo?

  • Twee gewonden nadat wagen over de kop gaat aan de afrit van de E40 Aalst

    Twee gewonden nadat wagen over de kop gaat aan de afrit van de E40 Aalst

  • Aalsters schepen Caroline de Meerleer over geluksonderzoek: "En toch staan wij met een 'lach op ons toet' in het leven

    Aalsters schepen Caroline de Meerleer over geluksonderzoek: "En toch staan wij met een 'lach op ons toet' in het leven

  • Foorkramers blikken terug op een geslaagde winterfoor in Aalst: "Alle records gebroken qua bezoekers"

    Foorkramers blikken terug op een geslaagde winterfoor in Aalst: "Alle records gebroken qua bezoekers"