Werken aan Beverentunnel gestart: "Koker richting Gent blijft een jaar gesloten"

Werken aan Beverentunnel gestart: "Koker richting Gent blijft een jaar gesloten"

Werken aan Beverentunnel gestart: "Koker richting Gent blijft een jaar gesloten"

Het Agentschap Wegen & Verkeer is vanmorgen begonnen met een grondige renovatie van de Beverentunnel. De tunnel wordt een pak moderner, veiliger en energiezuiniger. De tunnelkoker richting Gent is volledig gesloten voor het verkeer. Richting Nederland blijft doorgaand verkeer wel mogelijk. Als alles goed gaat, zijn de werken tegen oktober van volgend jaar afgerond.

Gerelateerd nieuws

  • Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

    Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"