Wellicht nu ook vogelgriep in De Gavers in Geraardsbergen

Wellicht nu ook vogelgriep in De Gavers in Geraardsbergen

Wellicht nu ook vogelgriep in De Gavers in Geraardsbergen

Aan de Gaverplas in provinciaal domein De Gavers zijn de laatste dagen dode kokmeeuwen gevonden. Alles wijst erop dat de beestjes gestorven zijn aan vogelgriep. Sinds enkele maanden gaat het vogelgriepvirus rond onder wilde vogels. Vorige week werd er ook al vogelgriep vastgesteld aan het Donkmeer in Overmere. Domein De Gavers blijft voorlopig gewoon open. Bezoekers moeten uit de buurt van dode vogels blijven, maar een ophokplicht is er nog niet.

Gerelateerd nieuws

  • Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

    Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

  • Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

    Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

  • Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

    Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

  • Drugsdealer opgepakt na gecoördineerde politieactie in Geraardsbergen

    Drugsdealer opgepakt na gecoördineerde politieactie in Geraardsbergen

  • Aquinos Bedding Geraardsbergen wordt overgenomen door Revor Group

    Aquinos Bedding Geraardsbergen wordt overgenomen door Revor Group