Wegenwerken op N47 zullen geen roet in het eten gooien van de Lokerse Feesten

Wegenwerken op N47 zullen geen roet in het eten gooien van de Lokerse Feesten

Wegenwerken op N47 zullen geen roet in het eten gooien van de Lokerse Feesten

In Lokeren maken ze zich stilaan op voor de Lokerse Feesten. Zeker op het vlak van mobiliteit worden er de nodige voorbereidingen getroffen. Want door de wegenwerken aan de N47 zal de binnenstad moeilijker bereikbaar zijn dan anders. De organisatie zet in op shuttlediensten en ook het aanbod van de nachtbussen wordt uitgebreid. Volgens de politie van Lokeren moeten festivalgangers zich geen zorgen maken. Het festival blijft goed bereikbaar.

Gerelateerd nieuws

  • Eerste lammetjes zijn pas enkele uren oud in Lokeren: "Altijd uitkijken"

    Eerste lammetjes zijn pas enkele uren oud in Lokeren: "Altijd uitkijken"

  • Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

    Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

  • Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

    Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

  • Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

    Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

  • Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

    Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"