Warme ontvangst voor Tourhelden

Warme ontvangst voor Tourhelden

Warme ontvangst voor Tourhelden

Eindelijk nog eens een overwinning voor Sagan dus. En ja, de Tour de France mag dan wel een circus heten, het natourcriterium in Aalst moet daar intussen niet veel meer voor onderdoen. Meer dan 50.000 wielerfans en een leger aan journalisten stonden klaar om Chris Froome en Peter Sagan te ontvangen, daags na hun aankomst in Parijs.

Gerelateerd nieuws

  • Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

    Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

  • Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

    Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

  • Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

    Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

  • Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel

    Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel

  • Hof van assisen: Marian S. wordt beschuldigd van doodslag op Yunus Calik in Aalst

    Hof van assisen: Marian S. wordt beschuldigd van doodslag op Yunus Calik in Aalst