Waasland Shopping Center doelwit van dievenbendes?

Waasland Shopping Center doelwit van dievenbendes?

Waasland Shopping Center doelwit van dievenbendes?

De afgelopen week betrapte de security in het Waasland Shopping Center maar liefst vier keer een dievenbende. De dieven sloegen toe in verschillende soorten winkels en gingen aan de haal met kledij, parfum en zonnebrillen. 


Jaarlijks betrapt de security van het Waasland Shopping Center zo'n 100 winkeldieven. Dat er plots, op één week tijd, zoveel dieven werden opgepakt is volgens de manager van het shoppingcenter puur toeval. De winkeliers én klanten waren in alle vier de gevallen heel oplettend en hebben de dieven zo betrapt.

Al zijn er wel vermoedens dat het telkens om rondtrekkende dievenbendes gaat, die nu het Waasland Shopping Center op het oog hebben. Het parket voert een onderzoek.

Trekken er nu dievenbendes rond in het Waasland Shopping Center en is het aantal diefstallen daarom plots toegenomen? De winkeliers zelf, zeggen alvast dat ze vaker alert zijn. En ondertussen ook goed weten op welk verdacht gedrag ze moeten letten.

Gerelateerd nieuws

  • Lotte Claes (Arkea - B&B Hotels Women): "Dit is echt zot, ik kan het nog altijd zelf niet geloven"

    Lotte Claes (Arkea - B&B Hotels Women): "Dit is echt zot, ik kan het nog altijd zelf niet geloven"

  • Ondernemers trakteren arbeiders op de Grote Markt op een hartverwarmende tas koffie met cake

    Ondernemers trakteren arbeiders op de Grote Markt op een hartverwarmende tas koffie met cake

  • Vier vestigingen van scholengroep Vesalius Verpleegkunde sluiten op 1 september

    Vier vestigingen van scholengroep Vesalius Verpleegkunde sluiten op 1 september

  • Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

    Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

  • 17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

    17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"