Waasland-Beveren pakt punt tegen Genk, maar kon ook winnen

Waasland-Beveren pakt punt tegen Genk, maar kon ook winnen

Waasland-Beveren pakt punt tegen Genk, maar kon ook winnen

Voetbal dan. In de Jupiler Pro League heeft Waasland-Beveren met 6 punten meer dan hekkensluiter Moeskroen een rustgevende voorsprong. Maar met nog 5 wedstrijden voor de boeg is het nog lang niet zeker van een verlengd verblijf in eerste klasse. Waasland-Beveren heeft er gisteravond wel goed aan gedaan om een punt te pakken tegen Racing Genk. Al had het op sommige momenten zelfs meer verdiend tijdens deze inhaalwedstrijd. Het had in de tweede helft ook een strafschop moeten krijgen.

Gerelateerd nieuws

  • Vijfde Fairtrade-ster uitgereikt aan Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht tijdens wekelijkse markt

    Vijfde Fairtrade-ster uitgereikt aan Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht tijdens wekelijkse markt

  • Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

    Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

  • Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

    Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

  • SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

    SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

  • Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

    Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"