Waasland-Beveren: op de kamer bij Demir en M'Sila

Waasland-Beveren: op de kamer bij Demir en M'Sila

Waasland-Beveren: op de kamer bij Demir en M'Sila

Wie Waasland-Beveren een beetje volgt weet zeker en vast wie Zakaria M'Sila en Erdin Demir zijn. Demir is 25 jaar en de vaste linksachter op de Freethiel, M'Sila is 23 en startte de voorbije wedstrijden als rechtsbuiten in de ploeg van Stijn Vreven. Twee totaal verschillende posities dus, maar toch hebben de twee spelers van Waasland-Beveren heel wat gemeen. Ze lijken niet alleen heel goed op elkaar, ze zijn ook beste vrienden én de twee sfeermakers van de ploeg. Toeval of niet, Demir en M'Sila slapen tijdens deze winterstage ook op dezelfde kamer.

Gerelateerd nieuws

  • Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

    Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

  • Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

    Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

  • SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

    SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

  • Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

    Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

  • Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

    Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten