Vrouw van 61 slachtoffer van brutale carjacking in Aalst

Vrouw van 61 slachtoffer van brutale carjacking in Aalst

Vrouw van 61 slachtoffer van brutale carjacking in Aalst

In Aalst is een vrouw van 61 jaar op brutale wijze het slachtoffer geworden van carjackers.
De daders beroofden de vrouw eerst van haar handtas, en gingen er dan met haar auto vandoor. Tijdens de tumult werd het geweld niet geschuwd. De vrouw werd gewond overgebracht naar het ziekenhuis. De daders zijn nog niet gevat, maar er zijn wel camerbeelden van de carjacking.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

    Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

  • Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

    Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

  • De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

    De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

  • Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

    Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

  • Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"

    Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"