Vriendin van Dave De Kock pleit onschuldig maar blijft voorlopig in de cel

Vriendin van Dave De Kock pleit onschuldig maar blijft voorlopig in de cel

Vriendin van Dave De Kock pleit onschuldig maar blijft voorlopig in de cel

Romy W., de vriendin van Dave De Kock, blijft aangehouden op verdenking van de moord op kleuter Dean. Dat heeft de raadkamer in Dendermonde beslist. De vrouw van 25 moet minstens één maand nog in de gevangenis blijven. De Kock zelf zit in voorhechtenis in Nederland. Allebei worden ze ervan verdacht de kleine Dean te hebben gedood. Maar mijn cliënte pleit onschuldig, zegt haar advocaat. Volgens hem is de Nederlandse de laatste die Dean nog levend heeft gezien.

Gerelateerd nieuws

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

  • Boerenbond vraagt uitwerking van PFAS-herstelfonds voor noodlijdende veeboeren in Verdronken Land van Saeftinghe

    Boerenbond vraagt uitwerking van PFAS-herstelfonds voor noodlijdende veeboeren in Verdronken Land van Saeftinghe