Vrienden van gezonken piratenschip-eigenaar Winnetou zetten steunactie op poten

Vrienden van gezonken piratenschip-eigenaar Winnetou zetten steunactie op poten

Vrienden van gezonken piratenschip-eigenaar Winnetou zetten steunactie op poten

In Temse is een steunactie op poten gezet voor Winnetou Truyts, de man van 61 die gisterochtend tijdens het ontbijt aan boord zijn eigen boot zag zinken. Dat gebeurde aan de Scheldeoever in Puurs/Sint-Amands. Winnetou sloot twee jaar geleden zijn café 't Piratennest in Steendorp, om op zijn boot te gaan wonen, zijn 'piratenboot'. Hij had er grootse reisplannen mee. Zijn vrienden hopen nu alsnog iets van die dromen te kunnen helpen realiseren.

Gerelateerd nieuws

  • KSC Lokeren-Temse pakt op Jong Genk derde zege op rij sinds komst van nieuwe coach

    KSC Lokeren-Temse pakt op Jong Genk derde zege op rij sinds komst van nieuwe coach

  • Lokeren-Temse pakt 6 op 6 onder nieuwe coach Stijn Vreven: "We kunnen terug wat meer naar boven kijken"

    Lokeren-Temse pakt 6 op 6 onder nieuwe coach Stijn Vreven: "We kunnen terug wat meer naar boven kijken"

  • Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

    Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

  • Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

    Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"