Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

In Daknam stond de nieuwe coach van Lokeren-Temse, Stijn Vreven, deze middag voor het eerst op het trainingsveld. Vreven ondertekende gisteravond een contract tot het einde van het seizoen en moet de club opnieuw naar veiligere oorden brengen in de Challenger Pro League. Vreven was vijf jaar geleden al eens trainer op Daknam. Maar toen ging de club failliet en stond hij op straat. Hij is blij dat hij terug is en heeft hier nog een rekening te vereffenen.

Gerelateerd nieuws

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

  • Einde verhaal voor trainer Hans Cornelis bij Lokeren-Temse

    Einde verhaal voor trainer Hans Cornelis bij Lokeren-Temse

  • KSC Lokeren-Temse, mét Radja in de basis, krijgt 0-5 pandoering van La Louvière

    KSC Lokeren-Temse, mét Radja in de basis, krijgt 0-5 pandoering van La Louvière

  • Eigenaar gecontesteerde feestzaal in Temse bijt van zich af na klachten over overlast: "Ik bel dikwijls zelf de politie"

    Eigenaar gecontesteerde feestzaal in Temse bijt van zich af na klachten over overlast: "Ik bel dikwijls zelf de politie"

  • Lieve Truyman over de Rietgors: "Met respect kan je veel bereiken, maar dat is compleet zoek"

    Lieve Truyman over de Rietgors: "Met respect kan je veel bereiken, maar dat is compleet zoek"