Vooruit Zottegem wil crisismanager om problemen in woonzorgcentrum Egmont aan te pakken

Vooruit Zottegem wil crisismanager om problemen in woonzorgcentrum Egmont aan te pakken

Vooruit Zottegem wil crisismanager om problemen in woonzorgcentrum Egmont aan te pakken

En dan naar woonzorgcentrum Egmont in Zottegem. Want daar wilt oppositiepartij Vooruit dat een crisismanager orde op zaken stelt. De partij zal dat ook voorstellen op de volgende gemeenteraad. Het botert al een tijdje minder goed in het rusthuis. Zo nam de directeur onlangs nog ontslag, en was er ook een protestactie van het personeel. Allemaal het gevolg van een zwak, politiek beleid, klinkt het bij Vooruit. Maar die kritiek is onterecht, volgens schepen van Sociale Zaken Jenne De Potter.

Gerelateerd nieuws

  • 21-jarige werknemer opgepakt nadat hij brand sticht in Delhaize in Zottegem

    21-jarige werknemer opgepakt nadat hij brand sticht in Delhaize in Zottegem

  • Oppositiepartij Vooruit wil nieuw parkeerbeleid rond station van Zottegem: "Delen van blauwe zone moeten opgeheven worden"

    Oppositiepartij Vooruit wil nieuw parkeerbeleid rond station van Zottegem: "Delen van blauwe zone moeten opgeheven worden"

  • Vlaamse regering zet licht op groen voor stadionproject Bevegemse Vijvers in Zottegem

    Vlaamse regering zet licht op groen voor stadionproject Bevegemse Vijvers in Zottegem

  • Bakker uit Zottegem eert Hans Vanaken met een eetbare Gouden Schoen

    Bakker uit Zottegem eert Hans Vanaken met een eetbare Gouden Schoen

  • Vlaams minister-president Matthias Diependaele (N-VA): "Moeten nu daadkracht tonen om hervormingen door te voeren"

    Vlaams minister-president Matthias Diependaele (N-VA): "Moeten nu daadkracht tonen om hervormingen door te voeren"