Vooroptocht Aalsterse Gilles doet carnavalskriebels door lijven gieren: "Iedereen warm maken voor mooiste dagen van het jaar"

Vooroptocht Aalsterse Gilles doet carnavalskriebels door lijven gieren: "Iedereen warm maken voor mooiste dagen van het jaar"

Vooroptocht Aalsterse Gilles doet carnavalskriebels door lijven gieren: "Iedereen warm maken voor mooiste dagen van het jaar"

Even terug naar Aalst, want daar zijn ze zo stilaan klaar om carnaval te vieren. De Aalsterse Gilles hebben in ieder geval de stad al es goed wakker geschud dit weekend. De Gilles zijn een vast onderdeel in de carnavalsstoet en elk jaar doen ze in aanloop naar het grote volksfeest een zogenoemde vooroptocht. Een soort generale repetitie voor het échte werk over drie weken. Niet alleen de Gilles hebben er duidelijk al zin in, ook voor de Oilsjteneirs zelf mag carnaval beginnen.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • 100.000 euro Europees geld om Grote Meers in Aalst 'natter' en toegankelijker te maken

    100.000 euro Europees geld om Grote Meers in Aalst 'natter' en toegankelijker te maken

  • Oude Eendracht Aalst is officieel failliet: "Naam kunnen we redden, stamnummer wordt moeilijk"

    Oude Eendracht Aalst is officieel failliet: "Naam kunnen we redden, stamnummer wordt moeilijk"

  • Aalstenaars ontwikkelen nieuw biertje in de schaduw van het Belfort

    Aalstenaars ontwikkelen nieuw biertje in de schaduw van het Belfort

  • Lindemans Aalst wint absolute thriller tegen Maaseik: van 0-2 naar 3-2

    Lindemans Aalst wint absolute thriller tegen Maaseik: van 0-2 naar 3-2

  • Okapi Aalst verslaat Nederlandse kampioen Leiden, en boekt nu al zevende opeenvolgende overwinning

    Okapi Aalst verslaat Nederlandse kampioen Leiden, en boekt nu al zevende opeenvolgende overwinning