Vooral firma Jan De Nul lijdt onder gaslek: deel personeel naar huis, anderen geraken parking niet af

Vooral firma Jan De Nul lijdt onder gaslek: deel personeel naar huis, anderen geraken parking niet af

Vooral firma Jan De Nul lijdt onder gaslek: deel personeel naar huis, anderen geraken parking niet af

Iets na drie uur vanmiddag was de gasleiding opnieuw hersteld. Dat betekent dat alle bewoners terug hun huis inmochten. Niet alleen voor hen, maar ook voor de personeelsleden van het baggerbedrijf Jan De Nul was het een bewogen dag. Het incident gebeurde vlakbij de vestiging van de Aalsterse multinational. Daardoor konden honderden werknemers vandaag niet aan de slag. Een deel van hen ging naar huis, maar er waren ook werknemers die niet weg konden, omdat ze geparkeerd stonden in een garage aan het bedrijf.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Meerdere kandidaat-overnemers bij Tupperware

    Meerdere kandidaat-overnemers bij Tupperware

  • Assisenproces rond dodelijk zinloos geweld in Aalst gaat vrijdag van start: "Talloze bewijzen dat het effectief om doodschop gaat"

    Assisenproces rond dodelijk zinloos geweld in Aalst gaat vrijdag van start: "Talloze bewijzen dat het effectief om doodschop gaat"

  • Carnavalsdecor in Aalst krijgt stilaan vorm, nu vrijdag opening Winterfoor

    Carnavalsdecor in Aalst krijgt stilaan vorm, nu vrijdag opening Winterfoor

  • Forum in Aalst tot de nok gevuld voor Nacht van Oilsjt Mjoezik: "Nog 14 dagen knallen"

    Forum in Aalst tot de nok gevuld voor Nacht van Oilsjt Mjoezik: "Nog 14 dagen knallen"

  • 100.000 euro Europees geld om Grote Meers in Aalst 'natter' en toegankelijker te maken

    100.000 euro Europees geld om Grote Meers in Aalst 'natter' en toegankelijker te maken