Voor de tweede dag op rij wordt er gezocht naar Natalie Van Esbroeck (42)

Voor de tweede dag op rij wordt er gezocht naar Natalie Van Esbroeck (42)

Voor de tweede dag op rij wordt er gezocht naar Natalie Van Esbroeck (42)

In de omgeving van restaurant 't Sas in Bornem, aan de Schelde, hebben speurders vandaag voor de tweede dag op rij gezocht naar de vermiste Natalie Van Esbroeck. De vrouw van 42 jaar uit Kruibeke werd zondagavond voor het laatst gezien toen ze haar huis verliet in de Molenstraat in Kruibeke. Gisterochtend werd haar auto teruggevonden op deze parking van dit restaurant. Verschillende diensten waren ook vandaag op zoek naar haar. De Cel Vermiste Personen coördineert de actie en krijgt steun van onder andere de brandweer en de politie. Net als gisteren vloog er een helikopter boven het zoekgebied. En voor het eerst werd er ook een drone ingezet. Op het terrein wordt er gezocht met speurhonden. De Cel Vermiste personen houdt alle pistes open. Een criminele daad wordt niet uitgesloten.

Gerelateerd nieuws

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

  • Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

    Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

  • Einde verhaal voor trainer Hans Cornelis bij Lokeren-Temse

    Einde verhaal voor trainer Hans Cornelis bij Lokeren-Temse

  • KSC Lokeren-Temse, mét Radja in de basis, krijgt 0-5 pandoering van La Louvière

    KSC Lokeren-Temse, mét Radja in de basis, krijgt 0-5 pandoering van La Louvière