Vanaf 5 juli is centrum Temse grote zone 30

Vanaf 5 juli is centrum Temse grote zone 30

Vanaf 5 juli is centrum Temse grote zone 30

Het centrum van Temse zal er binnenkort wat anders uitzien. Het wordt een volledige zone 30. Nu zijn er verschillende stukken 50 kilometer per uur en andere stukken 30. Dat is verwarrend, zegt het gemeentebestuur, en ook onveilig. Door overal de snelheid naar 30 te verlagen, moeten voetgangers en fietsers veiliger door het centrum kunnen bewegen. Ook de Kouterstraat zal volgend jaar grondig onder handen genomen worden. UNIZO in Temse is tevreden met de veranderingen.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

    Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

  • Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

    Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

  • Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

    Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"