Unizo: 'één op de vier kmo's ondervindt hinder van de vakbondsacties'

Unizo: 'één op de vier kmo's ondervindt hinder van de vakbondsacties'

Unizo: 'één op de vier kmo's ondervindt hinder van de vakbondsacties'

Bij de bedrijven zou zowat één op de vier kmo's hinder ondervinden door de vakbondsacties. Omdat er eigen personeel staakt, of omdat leveringen niet kunnen plaatsvinden. Dat meldt ondernemersorganisatie Unizo, op basis van een rondvraag bij de leden. In Gent ligt de band van Volvo Cars en van Volvo Trucks stil. In Aalst stonden er onder meer stakingspiketten aan Colruyt, Tereos en Tupperware. En aan het dienstenchequebedrijf ACC Domestic Services.

Gerelateerd nieuws

  • Aalst Carnaval is bijna voorbij, volg de Popverbranding via onze livestream

    Aalst Carnaval is bijna voorbij, volg de Popverbranding via onze livestream

  • Voil Jeanetten trekken met kinderkoets en bontjas door Aalsterse straten: "Dit is onze dag, we kijken hier een heel jaar lang naar uit"

    Voil Jeanetten trekken met kinderkoets en bontjas door Aalsterse straten: "Dit is onze dag, we kijken hier een heel jaar lang naar uit"

  • Wim Naert LIVE in Aalst: "Carnavalisten maken zich klaar voor popverbranding"

    Wim Naert LIVE in Aalst: "Carnavalisten maken zich klaar voor popverbranding"

  • Rode Kruis rekent op 330 vrijwilligers tijdens Aalst Carnaval: "Vroeger lag focus op Grote Markt, maar merken toenemend aantal interventies op Vredeplein"

    Rode Kruis rekent op 330 vrijwilligers tijdens Aalst Carnaval: "Vroeger lag focus op Grote Markt, maar merken toenemend aantal interventies op Vredeplein"

  • Krejeis, Dest Goe Schief en De Schoitkitten vallen in de prijzen

    Krejeis, Dest Goe Schief en De Schoitkitten vallen in de prijzen