Twee zwaargewonden na frontale botsing op N70 in Belsele

Twee zwaargewonden na frontale botsing op N70 in Belsele

Twee zwaargewonden na frontale botsing op N70 in Belsele

Op de N70 in Belsele zijn gisteren twee zwaargewonden gevallen bij een frontale botsing. Het ongeval gebeurde rond drie uur in de namiddag ter hoogte van het viaduct. De twee auto's zijn vol op elkaar ingereden. Wat er precies is gebeurd wordt nog onderzocht door een verkeersdeskundige van het parket. De twee bestuurders van beide auto's raakten ernstig gewond. Ze zaten allebei gekneld in hun voertuig en moesten door de brandweer bevrijd worden. Het gaat om een jonge vrouw en een iets oudere man. De N70 werd daarom een tijdlang afgesloten.

Gerelateerd nieuws

  • Bezoekers unaniem over Waaslandcross: "Uniek parcours, deze cross moet blijven"

    Bezoekers unaniem over Waaslandcross: "Uniek parcours, deze cross moet blijven"

  • Vandeputte wint Waaslandcross, Vanthourenhout is derde

    Vandeputte wint Waaslandcross, Vanthourenhout is derde

  • Lucinda Brand wint Waaslandcross bij de vrouwen, dankzij krachtige versnelling in laatste ronde

    Lucinda Brand wint Waaslandcross bij de vrouwen, dankzij krachtige versnelling in laatste ronde

  • Heel wat streekgenoten zakken af naar hoofdstad: "Ze plukken ons kaal"

    Heel wat streekgenoten zakken af naar hoofdstad: "Ze plukken ons kaal"

  • Ludieke en liefdevolle actie in Jonatan & Mozaïek Berkenboom: "Staan met ons hart in het onderwijs, maar het wordt hard"

    Ludieke en liefdevolle actie in Jonatan & Mozaïek Berkenboom: "Staan met ons hart in het onderwijs, maar het wordt hard"