Twee gewonden nadat wagen over de kop gaat aan de afrit van de E40 Aalst

Twee gewonden nadat wagen over de kop gaat aan de afrit van de E40 Aalst

Twee gewonden nadat wagen over de kop gaat aan de afrit van de E40 Aalst

Nog in Aalst is er vanmiddag een zwaar verkeersongeval gebeurd, aan de afrit van de E40. Rond kwart over drie besloot een autobestuurder op de snelweg om die afrit op het nippertje toch nog te nemen. De wagen botste op de betonnen middenberm, vloog in de lucht en eindigde daarna tientallen meters verder, op zijn dak. De twee inzittenden moesten geholpen worden door de brandweer om uit de wagen te geraken. Ze zijn gewond naar het ziekenhuis overgebracht. Door het ongeval was de afrit richting Aalst ook een uur lang afgesloten voor het verkeer.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Volgens het 'geluksonderzoek' van de UGent heeft Aalst de ongelukkigste inwoners van alle centrumsteden, maar is dat wel zo?

    Volgens het 'geluksonderzoek' van de UGent heeft Aalst de ongelukkigste inwoners van alle centrumsteden, maar is dat wel zo?

  • Aalsters schepen Caroline de Meerleer over geluksonderzoek: "En toch staan wij met een 'lach op ons toet' in het leven

    Aalsters schepen Caroline de Meerleer over geluksonderzoek: "En toch staan wij met een 'lach op ons toet' in het leven

  • Foorkramers blikken terug op een geslaagde winterfoor in Aalst: "Alle records gebroken qua bezoekers"

    Foorkramers blikken terug op een geslaagde winterfoor in Aalst: "Alle records gebroken qua bezoekers"

  • Lindemans Aalst pakt eerste zege in BeNe Conference tegen Nederlandse landskampioen

    Lindemans Aalst pakt eerste zege in BeNe Conference tegen Nederlandse landskampioen

  • Prijsuitreiking Aalst Carnaval 2025

    Prijsuitreiking Aalst Carnaval 2025