Transcontinental Race vrijdagnacht vertrokken

Transcontinental Race vrijdagnacht vertrokken

Transcontinental Race vrijdagnacht vertrokken

Meer dan 200 wielrenners zijn vrijdagavond aan de Transcontinental Race begonnen. Een fietstocht van Geraardsbergen naar Istanbul. De start vond plaats op De Muur van Geraardsbergen. De hele tocht duurt ongeveer twee weken, want de renners moeten via de Mont Ventoux, Italië en Kroatië naar hun eindbestemming fietsen. De wielerwedstrijd heeft maar één belangrijke regel: je moet de hele rit uitfietsen en je mag geen hulp inroepen.

Gerelateerd nieuws

  • Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

    Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

  • Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

    Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

  • Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

    Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

  • Drugsdealer opgepakt na gecoördineerde politieactie in Geraardsbergen

    Drugsdealer opgepakt na gecoördineerde politieactie in Geraardsbergen

  • Aquinos Bedding Geraardsbergen wordt overgenomen door Revor Group

    Aquinos Bedding Geraardsbergen wordt overgenomen door Revor Group