Trajectcontrole op E40 doet ons trager rijden

Trajectcontrole op E40 doet ons trager rijden

Trajectcontrole op E40 doet ons trager rijden

En we blijven nog even op de weg, want de trajectcontrole op de E40 tussen Wetteren en Erpe-Mere mist zijn effect niet. Als onze snelheid over een langer traject wordt gemeten dan gaan we trager rijden. Volgens de krant Het Nieuwsblad zelfs tot zo'n 10 kilometer per uur trager. Het is ook veel veiliger want er gebeuren steeds minder ongevallen. In 2013 gebeurden er 24 ongevallen, vorig jaar waren het er maar 7. Vlaams minister van Mobiliteit Ben Weyts had al aangekondigd op zes nieuwe plaatsen trajectcontrole in te voeren. Bij ons in de regio komt er trajectcontrole op de gewestweg N42 in Oosterzele.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Filmopnames rond diefstal van de Rechtvaardige Rechters gestart in Wetteren: "Hopelijk vinden ze het paneel dit jaar niet terug, anders heb ik een probleem"

    Filmopnames rond diefstal van de Rechtvaardige Rechters gestart in Wetteren: "Hopelijk vinden ze het paneel dit jaar niet terug, anders heb ik een probleem"

  • Reconstructie van moord op 68-jarige vrouw in Wetteren brengt meer duidelijkheid: "Maar dit had niet moeten gebeuren"

    Reconstructie van moord op 68-jarige vrouw in Wetteren brengt meer duidelijkheid: "Maar dit had niet moeten gebeuren"

  • Parket en politie houden reconstructie van moord op Christiane Van der Haeghen in Wetteren

    Parket en politie houden reconstructie van moord op Christiane Van der Haeghen in Wetteren

  • Eendracht Aalst Lede verliest carnavalsmatch: "Wetteren de 3 punten, wij 3 dagen carnaval"

    Eendracht Aalst Lede verliest carnavalsmatch: "Wetteren de 3 punten, wij 3 dagen carnaval"

  • Wetteren verpest carnavalsfeestje van Eendracht Aalst Lede met duidelijke 0-3 overwinning

    Wetteren verpest carnavalsfeestje van Eendracht Aalst Lede met duidelijke 0-3 overwinning