Tom De Sutter naar Sporting Lokeren

Tom De Sutter naar Sporting Lokeren

Tom De Sutter naar Sporting Lokeren

En dan nu de sport, met transfernieuws heet van de naald. Tom De Sutter trekt naar Sporting Lokeren. De Sutter tekent op Daknam een contract voor drie seizoenen. De voormalige spits van onder meer Club Brugge en Anderlecht speelt momenteel bij het Turkse Bursaspor. Lokeren was al enkele maanden op zoek naar versterking in de voorlinie. Nu heeft het met De Sutter dus een opvolger beet voor Hamdi Harbaoui.

Gerelateerd nieuws

  • Lokerse grafdelver schuldig aan lijkschennis

    Lokerse grafdelver schuldig aan lijkschennis

  • Kinderdagverblijf in Lokeren tijdelijk ontruimd na gasgeur

    Kinderdagverblijf in Lokeren tijdelijk ontruimd na gasgeur

  • Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

    Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

  • Chinees restaurant maakt plaats voor nieuw kantorencomplex langs Gentse Steenweg in Lokeren

    Chinees restaurant maakt plaats voor nieuw kantorencomplex langs Gentse Steenweg in Lokeren

  • Stad Lokeren dient klacht in bij NMBS na afschaffing rechtstreekse verbinding Sint-Niklaas-Brussel

    Stad Lokeren dient klacht in bij NMBS na afschaffing rechtstreekse verbinding Sint-Niklaas-Brussel