Toeristisch seizoen afgetrapt onder regenwolken, ook aan het Donkmeer

Toeristisch seizoen afgetrapt onder regenwolken, ook aan het Donkmeer

Toeristisch seizoen afgetrapt onder regenwolken, ook aan het Donkmeer

Het paasweekend betekent traditioneel ook het begin van het toeristische seizoen in onze streek. Onder meer in Berlare wordt die toeristische start altijd uitgebreid in de verf gezet. Gisteren, op paaszondag, zijn de bootjes op het Donkmeer weer van stal gehaald. Vandaag zat het weer iets minder mee, maar binnen was er wel heel wat te beleven. Een kunstmarkt en een tentoonstelling moesten de eerste toeristen naar de oevers van het Donkmeer lokken.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Thor D'Hooge uit Berlare kroont zich tot nationaal kampioen judo... in Zweden: "Sommige Zweedse judoka's zijn een beetje boos"

    Thor D'Hooge uit Berlare kroont zich tot nationaal kampioen judo... in Zweden: "Sommige Zweedse judoka's zijn een beetje boos"

  • Schepen Cooreman betreurt de situatie van Freddy: "Kansen genoeg gekregen, eens houdt het op"

    Schepen Cooreman betreurt de situatie van Freddy: "Kansen genoeg gekregen, eens houdt het op"

  • Freddy (66) uit Berlare slaapt al 2 jaar in zijn auto, maar weigert alle hulp van het OCMW: "Het is wat het is"

    Freddy (66) uit Berlare slaapt al 2 jaar in zijn auto, maar weigert alle hulp van het OCMW: "Het is wat het is"

  • "Stap uit je comfortzone" met winterduik in ijskoude water van domein Nieuwdonk

    "Stap uit je comfortzone" met winterduik in ijskoude water van domein Nieuwdonk

  • TV Provincie: Jaaroverzicht Aflevering 2: Genieten

    TV Provincie: Jaaroverzicht Aflevering 2: Genieten