Theaters en bioscopen mogen dan toch weer open

Theaters en bioscopen mogen dan toch weer open

Theaters en bioscopen mogen dan toch weer open

Verschillende cultuurhuizen in de streek zijn opnieuw open, of zijn van plan om heel snel weer de deuren te openen. Ze kunnen dat omdat de Raad van State de sluiting van de cultuursector schorste. Die beslissing was buiten alle proportie en het Overlegcomité moest daar dus op terugkomen. En daar profiteren ook de bioscopen van. Want ook zij mogen weer open gaan. De Aalsterse bioscopen Feestpaleis en Palace hebben vandaag de deuren al meteen geopend. En Cultuurhuis EMotia uit Erpe-Mere ontvangt vanaf januari opnieuw bezoekers.

Gerelateerd nieuws

  • Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

    Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

  • Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

    Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

  • De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

    De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

  • Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

    Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

  • Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"

    Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"