Temse: Fietser (16) doodgereden, autobestuurder onder invloed van drank en drugs

Temse: Fietser (16) doodgereden, autobestuurder onder invloed van drank en drugs

Temse: Fietser (16) doodgereden, autobestuurder onder invloed van drank en drugs

Een jongen van 16 jaar is gisteravond om het leven gekomen bij een dramatisch verkeersongeval in Temse. De jongen werd aangereden door een bestuurder, die na de aanrijding vluchtmisdrijf pleegde, maar even verderop in Sint-Niklaas tegen een verlichtingspaal botste. Ook daar probeerde de chauffeur nog te vluchten, maar de politie kon hem oppakken. Hij bleek veel te veel te hebben gedronken, en was onder invloed van drugs. Morgen mag de bestuurder het gaan uitleggen bij de onderzoeksrechter.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

    Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

  • Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

    Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

  • Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

    Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"