"Technologie voor schonere veeteelt tegengehouden door overheid"

"Technologie voor schonere veeteelt tegengehouden door overheid"

"Technologie voor schonere veeteelt tegengehouden door overheid"

Maak het voor landbouwers makkelijker om te investeren in duurzaamheid. Die oproep doet een technologiebedrijf uit Temse aan de Vlaamse overheid. De firma heeft twee installaties ontworpen waardoor mest kan worden omgezet in energie enerzijds, en een andere die de stikstofuitstoot van de meststoffen kan reduceren. Maar momenteel kunnen boeren die technologiëen nog niet gebruiken, omdat daarvoor nog geen wettelijk kader bestaat.

Gerelateerd nieuws

  • Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

    Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

  • Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

    Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

  • Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

    Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"