Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

Stijn Vreven pakt met Lokeren-Temse meteen drie belangrijke punten bij Francs Borains

Lokeren-Temse heeft zonet drie gouden punten gepakt op het veld van Francs Borains. Het won er met 1-2. In de tweede minuut komt de Francs Borains op voorsprong. Lavie met de voorzet en het is Curci die de bal in doel kan koppen. Na de pauze komt Lokeren-Temse langszij via Ntamack. Hij trapt eerst nog op de paal, maar in de rebound schiet hij de bal alsnog tegen de netten. Vijf minuten voor tijd krijgen de bezoekers een penalty en het is Perez die de bal in doel schiet. Zo wint Lokeren-Temse met 1-2. Een geslaagd debuut dus voor nieuwe coach Stijn Vreven.

Gerelateerd nieuws

  • Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

    Frustraties bij MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez, Stijn Vreven (Lokeren-Temse) juicht bij debuut

  • Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

    Vierhonderdste mestvergister van Biolectric uit Temse ingehuldigd door minister Brouns: "Dit goede voorbeeld mag heel wat navolging krijgen"

  • Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

    Vreven predikt passie op zijn eerste training bij Lokeren-Temse: "Ik wil erin vliegen"

  • Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

    Zo kan het ook in het voetbal, Hans Cornelis en Lokeren-Temse gaan op respectvolle manier uit elkaar: "Ligt niet aan Hans, maar we hebben een tweede adem nodig"

  • Einde verhaal voor trainer Hans Cornelis bij Lokeren-Temse

    Einde verhaal voor trainer Hans Cornelis bij Lokeren-Temse