Stad Sint-Niklaas koopt één derde van Reinaertgalerij op om winkels nieuw leven in te blazen

Stad Sint-Niklaas koopt één derde van Reinaertgalerij op om winkels nieuw leven in te blazen

Stad Sint-Niklaas koopt één derde van Reinaertgalerij op om winkels nieuw leven in te blazen

Het stadsbestuur van Sint-Niklaas heeft plannen voor de noodlijdende Reinaert Galerij, in het centrum van de stad. Die winkelgalerij kampt met leegstand en hangjongeren en wordt al jaren een echte 'stadskanker' genoemd. De stad koopt nu 17 van de 52 winkelpanden, met de bedoeling om de galerij nieuw leven in te blazen.

Gerelateerd nieuws

  • Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

    Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

  • 17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

    17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

  • Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

    Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

  • Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

    Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

  • Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas

    Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas