Sporting Lokeren incasseert opnieuw zware uppercut, maar weigert voorlopig K.O. te gaan

Sporting Lokeren incasseert opnieuw zware uppercut, maar weigert voorlopig K.O. te gaan

Sporting Lokeren incasseert opnieuw zware uppercut, maar weigert voorlopig K.O. te gaan

En dan zijn we bij de sport. Sporting Lokeren heeft gisteren nog maar eens een dreun van jewelste gekregen. De Boeck en zijn mannen verloren in Kortrijk met 2-1. Lokeren kreeg de genadeslag pas diep in blessuretijd, in de 94ste minuut. Balen! Van de komende zes wedstrijden moet Lokeren er nu al minstens drie winnen, wil het zich nog redden. Met tegenstanders als Antwerp, Genk, Standard en Anderlecht een haast onmogelijke opdracht.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Eerste lammetjes zijn pas enkele uren oud in Lokeren: "Altijd uitkijken"

    Eerste lammetjes zijn pas enkele uren oud in Lokeren: "Altijd uitkijken"

  • Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

    Radja Nainggolan krijgt zondagavond wellicht meer speelminuten: "Hij is nog geen 100%, maar ik wel hem meer kansen geven"

  • Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

    Enthousiast onthaal van Eurosongkandidaat Red Sebastian in kunstacademie in Lokeren

  • Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

    Lichtmis zorgt voor grote drukte in pannenkoekenhuizen: "Soms bakken we ze zelf, maar vandaag maken het ons gemakkelijk"

  • Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"

    Levenslange gevangenisstraf voor Neil Marritt, die zoon en ex-vriendin vermoordde: "Hij zei zelf: 'Waarom zou ik geen levenslang krijgen?'"