Spaarbekken Zottegem vervuild met stookolie: onderzoek loopt naar mogelijke illegale lozing

Spaarbekken Zottegem vervuild met stookolie: onderzoek loopt naar mogelijke illegale lozing

Spaarbekken Zottegem vervuild met stookolie: onderzoek loopt naar mogelijke illegale lozing

De brandweer en de civiele bescherming zijn sinds gisteravond volop bezig met het opkuisen van stookolie in het spaarbekken van Zottegem. Hoe de stookolie in het water terechtgekomen is, is voorlopig nog niet duidelijk. De politie heeft een proces-verbaal opgesteld en voert onderzoek naar een mogelijke illegale lozing. Later meer hierover bij TV Oost Nieuws.

Gerelateerd nieuws

  • 21-jarige werknemer opgepakt nadat hij brand sticht in Delhaize in Zottegem

    21-jarige werknemer opgepakt nadat hij brand sticht in Delhaize in Zottegem

  • Oppositiepartij Vooruit wil nieuw parkeerbeleid rond station van Zottegem: "Delen van blauwe zone moeten opgeheven worden"

    Oppositiepartij Vooruit wil nieuw parkeerbeleid rond station van Zottegem: "Delen van blauwe zone moeten opgeheven worden"

  • Vlaamse regering zet licht op groen voor stadionproject Bevegemse Vijvers in Zottegem

    Vlaamse regering zet licht op groen voor stadionproject Bevegemse Vijvers in Zottegem

  • Bakker uit Zottegem eert Hans Vanaken met een eetbare Gouden Schoen

    Bakker uit Zottegem eert Hans Vanaken met een eetbare Gouden Schoen

  • Vlaams minister-president Matthias Diependaele (N-VA): "Moeten nu daadkracht tonen om hervormingen door te voeren"

    Vlaams minister-president Matthias Diependaele (N-VA): "Moeten nu daadkracht tonen om hervormingen door te voeren"