Sluisdeuren in Deurganckdok

Sluisdeuren in Deurganckdok

Sluisdeuren in Deurganckdok

Nog in de Waaslandhaven zijn ze momenteel druk bezig met het plaatsen van de sluisdeuren van de Deurgancdoksluis. De eerste sluisdeur werd gisteren al geïnstalleerd. De volgende ligt momenteel al te wachten in het dok om geplaatst te worden. De sluisdeuren zijn tachtig meter lang, dertig meter hoog en tien meter dik en wegen maar liefst tweeduizend ton. Bij het installeren van de deuren komt dan ook heel wat kijken. De overige twee deuren en de sluisbruggen liggen nog op een schip te wachten in het Deurganckdok. En om ze van het schip te kunnen halen, moet het schip een aantal meter onder water zinken.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

    Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

  • SK Beveren pakt 9 op 9 en lijkt nu al zeker van Promotion play-offs

    SK Beveren pakt 9 op 9 en lijkt nu al zeker van Promotion play-offs

  • Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

    Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"