SK Beveren trekt Genkse belofte Jay-Dee Geusens aan

SK Beveren trekt Genkse belofte Jay-Dee Geusens aan

SK Beveren trekt Genkse belofte Jay-Dee Geusens aan

SK Beveren heeft een nieuwe middenvelder beet. Het heeft Jay-Dee Geusens aangetrokken. Hij komt over van Racing Genk. Geusens speelde bij het eerste elftal van Genk maar een handvol minuten. Het is vooral bij Jong Genk, dat ook in de Challener Pro League uitkomt, dat Geusens mooie dingen liet zien. Hij speelde er afgelopen seizoen 24 wedstrijden, maakte vijf doelpunten en gaf ook twee assists. Ook in de UEFA Youth League liet hij mooie dingen zien. Geusens tekent een contract voor drie seizoen op de Freethiel, met een optie op een vierde. 

Gerelateerd nieuws

  • Vijfde Fairtrade-ster uitgereikt aan Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht tijdens wekelijkse markt

    Vijfde Fairtrade-ster uitgereikt aan Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht tijdens wekelijkse markt

  • Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

    Asterix Avo Beveren wint voor de derde keer op rij de Beker van België

  • Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

    Asterix Avo Beveren wint Beker van België: "De ontlading van het team, van de supporters, het is fantastisch"

  • SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

    SK Beveren dwingt leider Zulte Waregem op de knieën

  • Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"

    Oppositiepartij Vooruit pleit voor afschaffen onderhoudsplicht in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: "Tonen dat we solidaire gemeente zijn"