Sint-Niklaas: proces tegen doodrijder van Veerle meteen uitgesteld

Sint-Niklaas: proces tegen doodrijder van Veerle meteen uitgesteld

Sint-Niklaas: proces tegen doodrijder van Veerle meteen uitgesteld

En we blijven in de rechtbank. In de politierechtbank van Sint-Niklaas is de zaak gestart tegen de man die afgelopen zomer Veerle Van Bellingen doodreed. De vrouw werd op haar fiets aangereden, in het centrum van Sint-Niklaas. Ze was op slag dood. De autobestuurder reed te snel en was onder invloed van cocaïne. De familie van Veerle hoopt op gerechtigheid. Dat zegt haar broer, Wouter Van Bellingen, oud-schepen in de stad.

Gerelateerd nieuws

  • 17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

    17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

  • Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

    Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

  • Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

    Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

  • Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

    Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

  • Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas

    Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas