Scoutsleiders breken in in frituur en stelen geld tijdens kamp in Denderleeuw

Scoutsleiders breken in in frituur en stelen geld tijdens kamp in Denderleeuw

Scoutsleiders breken in in frituur en stelen geld tijdens kamp in Denderleeuw

Twee scoutsleiders uit Heverlee worden verdacht van inbraak en diefstal in een frituur in Iddergem, bij Denderleeuw. De twee leiders waren op kamp in Denderleeuw met Akabe, een scoutsvereniging voor kinderen en jongeren met een beperking. De twee, naar verluidt 16 en 17 jaar, waren er maandagnacht op uitgetrokken, waarop een camera hun inbraak en diefstal registreerde in de frituur. Ze zijn naar huis gestuurd in afwachting van de verdere afhandeling van de zaak.

Gerelateerd nieuws

  • Dender geeft in het slot van de wedstrijd drie dure punten weg aan Den Dreef

    Dender geeft in het slot van de wedstrijd drie dure punten weg aan Den Dreef

  • 490 onderzoeken naar domiciliefraude in Denderleeuw, 42 ambtshalve schrappingen

    490 onderzoeken naar domiciliefraude in Denderleeuw, 42 ambtshalve schrappingen

  • Politie en parket zoeken man die frauduleuze geldopnames en betalingen pleegde met gestolen bankkaart

    Politie en parket zoeken man die frauduleuze geldopnames en betalingen pleegde met gestolen bankkaart

  • FCV Dender strikt spits Jordan Kadiri

    FCV Dender strikt spits Jordan Kadiri

  • Vlaams Belang niet onder de indruk van nieuw taalbeleid: "Eerst consequent naleven, en Babbelonië is een dure praatclub"

    Vlaams Belang niet onder de indruk van nieuw taalbeleid: "Eerst consequent naleven, en Babbelonië is een dure praatclub"