RFC Wetteren houdt leider Vigor Wuitens Hamme op een 3-3 gelijkspel

RFC Wetteren houdt leider Vigor Wuitens Hamme op een 3-3 gelijkspel

RFC Wetteren houdt leider Vigor Wuitens Hamme op een 3-3 gelijkspel

In het voetbal stond ook in de derde amateurreeks een interessante affiche op het programma, een streekderby. Leider Vigor Wuitens Hamme moest naar Wetteren. Hamme verloor nog maar twee keer dit seizoen, maar met Wetteren weet je nooit. Daar hebben ze nog maar net een nieuwe coach. Tom De Cock, die overkwam van Lebbeke. En dan kan een ploeg altijd ietsje meer.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Komst transitiehuis in Hamme nog niet voor meteen, maar gemeente wil door met plannen: "Illusie dat hier geen ex-gedetineerden zouden wonen"

    Komst transitiehuis in Hamme nog niet voor meteen, maar gemeente wil door met plannen: "Illusie dat hier geen ex-gedetineerden zouden wonen"

  • Drie mannen opgepakt na ruzie tussen twee families in Hamme, ook wapens gevonden

    Drie mannen opgepakt na ruzie tussen twee families in Hamme, ook wapens gevonden

  • Sluikstorter krijgt monsterboete nadat hij al vier jaar afval dropt in Hamme

    Sluikstorter krijgt monsterboete nadat hij al vier jaar afval dropt in Hamme

  • Verloren Maandag deint uit tot in Hamme, bakker Joeri doet speciaal open: "Tradities zijn er om in ere te houden"

    Verloren Maandag deint uit tot in Hamme, bakker Joeri doet speciaal open: "Tradities zijn er om in ere te houden"

  • Benny maakt van duiventil beschermde burcht na vele inbraken: "Spijtige zaak als ze je levenswerk stelen"

    Benny maakt van duiventil beschermde burcht na vele inbraken: "Spijtige zaak als ze je levenswerk stelen"