Provincie investeert 300.000 euro in natuurgebied in Berlare en Oudenaarde

Provincie investeert 300.000 euro in natuurgebied in Berlare en Oudenaarde

Provincie investeert 300.000 euro in natuurgebied in Berlare en Oudenaarde

In Berlare heeft de provincie Oost-Vlaanderen 114 duizend euro geïnvesteerd in extra natuurgebied. Het bedrag gaat samen met een jaarlijkse subsidie naar Vzw Durme. Die natuurvereniging heeft zo zes hectaren aan nieuwe percelen kunnen aankopen in het natuurreservaat Donkmeer. Vzw Durme wil met deze aankoop het natuurreservaat terug verbinden met de Kalkense Meersen. Om zo zeldzame dier- en plantensoorten opnieuw meer kansen te geven. De provincie investeert ook nog in een bos in Oudenaarde. Zo komt de totale som van de investeringen op 300 duizend euro.

Gerelateerd nieuws

  • Thor D'Hooge uit Berlare kroont zich tot nationaal kampioen judo... in Zweden: "Sommige Zweedse judoka's zijn een beetje boos"

    Thor D'Hooge uit Berlare kroont zich tot nationaal kampioen judo... in Zweden: "Sommige Zweedse judoka's zijn een beetje boos"

  • Schepen Cooreman betreurt de situatie van Freddy: "Kansen genoeg gekregen, eens houdt het op"

    Schepen Cooreman betreurt de situatie van Freddy: "Kansen genoeg gekregen, eens houdt het op"

  • Freddy (66) uit Berlare slaapt al 2 jaar in zijn auto, maar weigert alle hulp van het OCMW: "Het is wat het is"

    Freddy (66) uit Berlare slaapt al 2 jaar in zijn auto, maar weigert alle hulp van het OCMW: "Het is wat het is"

  • "Stap uit je comfortzone" met winterduik in ijskoude water van domein Nieuwdonk

    "Stap uit je comfortzone" met winterduik in ijskoude water van domein Nieuwdonk

  • TV Provincie: Jaaroverzicht Aflevering 2: Genieten

    TV Provincie: Jaaroverzicht Aflevering 2: Genieten