Positieve evaluatie van herbruikbare bekers op Aalst Carnaval: "Zo'n 250.000 bekers zijn bedeeld en de reacties waren positief"

Positieve evaluatie van herbruikbare bekers op Aalst Carnaval: "Zo'n 250.000 bekers zijn bedeeld en de reacties waren positief"

Positieve evaluatie van herbruikbare bekers op Aalst Carnaval: "Zo'n 250.000 bekers zijn bedeeld en de reacties waren positief"

Nieuw dit jaar op Aalst Carnaval was het gebruik van herbruikbare bekers. De carnavalisten betaalden één euro waarborg per beker. Bij het terugbrengen kregen ze hun geld terug. Dat vergde de nodige inspanningen voor de carnavalisten en de Aalsterse horecazaken. Het systeem wierp meteen zijn vruchten af, want de afvalberg is deze editie met zo'n derde geminderd. Vanavond meer in het TV Oost Nieuws! 

Gerelateerd nieuws

  • Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiënten over de vloer"

    Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiënten over de vloer"

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

  • Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

    Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

  • Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

    Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'