Play-offs vrouwenvolley begonnen

Play-offs vrouwenvolley begonnen

Play-offs vrouwenvolley begonnen

Bij de vrouwen zijn dit weekend de play-offs begonnen. Zo dadelijk om zeven uur speelt Oudegem haar eerste wedstrijd tegen VDK Gent. Asterix AVO Beveren moest gisteren al aan de slag. Maar Asterix verloor thuis van Ladies Volley Limburg met 1-3. Setstanden waren 16-25, 23-25, 25-18 en 23-25. Volgende week zaterdag volgen de terugwedstrijden van de halve finales.

Gerelateerd nieuws

  • Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

    Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"