Petitie tegen bouw van 185 sociale woningen in Hofstade

Petitie tegen bouw van 185 sociale woningen in Hofstade

Petitie tegen bouw van 185 sociale woningen in Hofstade

In Hofstade, deelgemeente van Aalst, is er protest tegen de komst van een sociaal woonproject.


Een bouwpromotor wil 125 sociale appartementen en 60 woningen bouwen op de velden van de Kasteelstraat. De buurt is tegen, want de bewoners willen niet dat het stuk groen verdwijnt. Ze zijn een petitie gestart en verzamelden intussen zo'n 600 bezwaarschriften. Deze morgen gaven ze die af aan de balie van de dienst Bouwen en Wonen van de stad in het stadhuis. 


De appartementen zouden vier verdiepingen hoog zijn en hebben volgens de buurt zware gevolgen voor de leefbaarheid in de deelgemeente.

Gerelateerd nieuws

  • Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

    Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

  • Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

    Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

  • De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

    De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

  • Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

    Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

  • Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"

    Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"