Personeel Lidl staakt tijdens drukste periode van het jaar: "Collega's worden vervangen door jobstudenten"

Personeel Lidl staakt tijdens drukste periode van het jaar: "Collega's worden vervangen door jobstudenten"

Personeel Lidl staakt tijdens drukste periode van het jaar: "Collega's worden vervangen door jobstudenten"

Net tijdens de drukke eindejaarsperiode hebben de vakbonden dit weekend de ingang geblokkeerd van de Lidl-vestiging in de Lamstraat in Sint-Niklaas. Over het hele land staakt het personeel van de Duitse supermarktketen omwille van een te hoge werkdruk en een massaal tekort aan werkkrachten. Het overgrote deel van de Lidl-winkels bleef wel open dankzij de inzet van jobstudenten. Maar dat was niet het geval in Sint-Niklaas, één van de vijf vestigingen die de deuren gesloten hield.

Gerelateerd nieuws

  • Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

    Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

  • 17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

    17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

  • Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

    Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

  • Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

    Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

  • Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas

    Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas