Partyboot Westhinder in Rupelmonde 1 maand dicht na drugsvangst

Partyboot Westhinder in Rupelmonde 1 maand dicht na drugsvangst

Partyboot Westhinder in Rupelmonde 1 maand dicht na drugsvangst

De gemeente Kruibeke gaat de partyboot 'Westhinder' in Rupelmonde voor minstens een maand sluiten. Dat doet de gemeente nadat er gisterenochtend een grote hoeveelheid drugs gevonden is
tijdens een goed voorbereide drugsrazzia. De politie hield al langer een oogje in het zeil in de buurt, want sinds de zomer waren er regelmatig incidenten met hangjongeren. De boot is eigendom van de gemeente maar werd in concessie gegeven aan een private partner die verschillende feestjes op de boot organiseert. Voorlopig zal de boot nu minstens 1 maand de deuren sluiten. De gemeente en de buurtbewoners hopen dat de rust in Rupelmonde nu eindelijk zal terugkeren.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Het kerstdorp van Rupelmondenaar Marc is drie verdiepingen pure kerstmagie: "Ik zit aan mijn maximum, ik krijg niet meer ruimte toegewezen"

    Het kerstdorp van Rupelmondenaar Marc is drie verdiepingen pure kerstmagie: "Ik zit aan mijn maximum, ik krijg niet meer ruimte toegewezen"

  • Ook vrijwilligers uit onze regio helpen mensen overal ter wereld op de Mercy Ships

    Ook vrijwilligers uit onze regio helpen mensen overal ter wereld op de Mercy Ships

  • Repmond Rock is klaar voor twee dagen bands en dj's op Mercatoreilandje in Rupelmonde

    Repmond Rock is klaar voor twee dagen bands en dj's op Mercatoreilandje in Rupelmonde

  • Meer dan 20 vogelverschrikkers palmen Bazel en Rupelmonde in

    Meer dan 20 vogelverschrikkers palmen Bazel en Rupelmonde in

  • Rupelmondenaars richten Ons Dorp! op na teleurstelling over fusie

    Rupelmondenaars richten Ons Dorp! op na teleurstelling over fusie