Parlementaire onderzoekscomissie van start met getuigenverhoor

Parlementaire onderzoekscomissie van start met getuigenverhoor

Parlementaire onderzoekscomissie van start met getuigenverhoor

In de Kamer, in Brussel, is de parlementaire onderzoekscommissie naar de aanslagen in Zaventem en in Brussel officieel van start gegaan met de getuigenverhoren. Ook parlementsleden Christoph D'Haese uit Aalst en Carina Van Cauter uit Herzele maken deel uit van die commissie en zullen mee onderzoeken of er fouten zijn gemaakt in de aanpak van de terreuraanslagen.

Gerelateerd nieuws

  • Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

    Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

  • Dranghekkens beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

    Dranghekkens beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

  • Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel

    Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel

  • Hof van assisen: Marian S. wordt beschuldigd van doodslag op Yunus Calik in Aalst

    Hof van assisen: Marian S. wordt beschuldigd van doodslag op Yunus Calik in Aalst

  • Robot helpt chirurgen AZORG bij accuraat implanteren van totale heupprotheses

    Robot helpt chirurgen AZORG bij accuraat implanteren van totale heupprotheses