Parket vraagt vijf jaar rijverbod en 6000 euro boete voor doodrijder uit Lokeren

Parket vraagt vijf jaar rijverbod en 6000 euro boete voor doodrijder uit Lokeren

Parket vraagt vijf jaar rijverbod en 6000 euro boete voor doodrijder uit Lokeren

Het parket van Dendermonde vraagt een jaar cel, vijf jaar rijverbod én een boete van 6000 euro voor een man uit Lokeren die in 2016 een vrouw dood reed. Het dodelijk ongeval gebeurde in de Nijverheidsstraat in Lokeren. De man maaide met zijn been in het gips én zwaar onder invloed van medicatie een vrouw van 67 van het voetpad. Voor het parket is hij dan ook 100 procent verantwoordelijk voor de dood van het slachtoffer. Politie-rechter Peter Dhondt doet uitspraak in deze zaak op 31 januari.

Gerelateerd nieuws

  • Lokerse grafdelver schuldig aan grafschennis

    Lokerse grafdelver schuldig aan grafschennis

  • Lokeren-Temse verzekert zich van het behoud na zege tegen Luik, en doet nog mee voor promotion play-offs: "Niks moet"

    Lokeren-Temse verzekert zich van het behoud na zege tegen Luik, en doet nog mee voor promotion play-offs: "Niks moet"

  • Kinderdagverblijf in Lokeren tijdelijk ontruimd na gasgeur

    Kinderdagverblijf in Lokeren tijdelijk ontruimd na gasgeur

  • Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

    Warme krokusvakantie zorgt voor gezellig lentegevoel in Lokerse Bospark: "Eindelijk! Na een tijd heb je het wel gezien thuis"

  • Chinees restaurant maakt plaats voor nieuw kantorencomplex langs Gentse Steenweg in Lokeren

    Chinees restaurant maakt plaats voor nieuw kantorencomplex langs Gentse Steenweg in Lokeren