Paasmarkt op Heldenplein in Dendermonde, tussen werkende fonteintjes

Paasmarkt op Heldenplein in Dendermonde, tussen werkende fonteintjes

Paasmarkt op Heldenplein in Dendermonde, tussen werkende fonteintjes

In Dendermonde kon je op deze Paasmaandag naar de allereerste Paasmarkt op het vernieuwd Heldenplein. Het pleintje midden in het kernwinkelgebied werd omgetoverd tot een lokaal marktje in het teken van Pasen. Lokale handelaars met ambachtelijke producten kregen er een plaats. De kinderen, die konden eendjes vissen, en daarmee ook een prijs winnen. De kinderen konden ook geschminkt worden. De fonteinen op het plein werden vorige week terug in werking gesteld. Ze waren al enkele jaren buiten dienst. Er is ook sfeerverlichting aangebracht. Allemaal om het kernwinkelgebied op te waarderen. Ook de wekelijkse markt in Dendermonde vond gewoon plaats vandaag.

Gerelateerd nieuws

  • Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

    Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

  • In 2032 heeft Dendermonde een gloednieuw station, eerste werken starten morgen

    In 2032 heeft Dendermonde een gloednieuw station, eerste werken starten morgen

  • Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

    Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

  • Extra onderzoek in kloosters van Dendermonde na klachten over grensoverschrijdend gedrag en misbruik

    Extra onderzoek in kloosters van Dendermonde na klachten over grensoverschrijdend gedrag en misbruik

  • Dendermonde treurt om verlies van oud-schepen Van Hauwermeiren: "Ze werd op handen gedragen"

    Dendermonde treurt om verlies van oud-schepen Van Hauwermeiren: "Ze werd op handen gedragen"