Opendeurdagen op het vliegveld van Overboelare

Opendeurdagen op het vliegveld van Overboelare

Opendeurdagen op het vliegveld van Overboelare

In Overboelare, bij Geraardsbergen opende de zweefvliegclub Phoenix dit weekend voor de twintigste keer z'n deuren voor het grote publiek. Bezoekers konden er meevliegen met een zweefvliegtuig. Stuntpiloten haalden acrobatische toeren uit met hun oldtimervliegtuig. En er was zelfs een heus legerkamp met tanks en voertuigen uit wereldoorlog 2. De bedoeling van het evenement is om jongeren warm te maken voor het zweefvliegen.

Gerelateerd nieuws

  • Stadsbestuur Geraardsbergen protesteert tegen visjesverbod tijdens Krakelingen: "Krachtig signaal om codex dierenwelzijn te herzien"

    Stadsbestuur Geraardsbergen protesteert tegen visjesverbod tijdens Krakelingen: "Krachtig signaal om codex dierenwelzijn te herzien"

  • Cultuurschepen Ann Panis (Open Vld): "Ik heb de kelk met wijn geweigerd, omdat er geen visje in zat"

    Cultuurschepen Ann Panis (Open Vld): "Ik heb de kelk met wijn geweigerd, omdat er geen visje in zat"

  • Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

    Voor het eerst in eeuwen geen levende vissen meer tijdens Krakelingen, stad houdt alternatief nog even geheim: "Jullie zullen het zondag zien op de Oudenberg"

  • Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

    Atheneum in Geraardsbergen heeft met Sterre een schoolhond: "Een goeie afleiding"

  • Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”

    Aanhouding meester Thijs opnieuw met twee maanden verlengd: “Beslissing over bijkomend onderzoek moet nog vallen”