Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart is ook een dag om moeders in de bloemen te zetten.

Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart is ook een dag om moeders in de bloemen te zetten.

Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart is ook een dag om moeders in de bloemen te zetten.

Het is vandaag Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart. Een feestdag, maar ook voor een deel van onze regio Moederdag. Niet alleen in Antwerpen, ook in een groot deel van het Waasland worden de mama’s vandaag in de bloemetjes gezet. Dat mag je letterlijk nemen, want in het Bloemenhuis in Beveren, kwamen veel mensen vandaag nog een bloemetje kopen.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

    Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"