Okapi zakt weg naar zevende plaats

Okapi zakt weg naar zevende plaats

Okapi zakt weg naar zevende plaats

Okapi Aalstar heeft een heel slechte zaak gedaan in de strijd om de play-offs. Het verloor gisteravond op het veld van Bergen met 83-70 en zakt zo weg naar de zevende plaats in het klassement. Met nog twee wedstrijden te gaan, waarvan één tegen een rechtstreekse concurrent, zal het dus niet makkelijk worden voor Okapi om zich te plaatsen voor de play-offs. Tot overmaat van ramp viel ook sterkhouder John Tofi uit met een blessure. Hoe ernstig die is, is nog niet duidelijk.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Meerdere kandidaat-overnemers bij Tupperware

    Meerdere kandidaat-overnemers bij Tupperware

  • Assisenproces rond dodelijk zinloos geweld in Aalst gaat vrijdag van start: "Talloze bewijzen dat het effectief om doodschop gaat"

    Assisenproces rond dodelijk zinloos geweld in Aalst gaat vrijdag van start: "Talloze bewijzen dat het effectief om doodschop gaat"

  • Carnavalsdecor in Aalst krijgt stilaan vorm, nu vrijdag opening Winterfoor

    Carnavalsdecor in Aalst krijgt stilaan vorm, nu vrijdag opening Winterfoor

  • Forum in Aalst tot de nok gevuld voor Nacht van Oilsjt Mjoezik: "Nog 14 dagen knallen"

    Forum in Aalst tot de nok gevuld voor Nacht van Oilsjt Mjoezik: "Nog 14 dagen knallen"

  • 100.000 euro Europees geld om Grote Meers in Aalst 'natter' en toegankelijker te maken

    100.000 euro Europees geld om Grote Meers in Aalst 'natter' en toegankelijker te maken